First round (best of 5): July 7-11
West-1 (Rutherford County 16-0) vs. East-8 (Mint Hill 9-12)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at McNair Field, Forest City
Game 2: Sunday, 7 p.m. at Independence HS, Charlotte
Game 3: Monday, 7 p.m. at McNair Field, Forest City
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at Independence HS, Charlotte
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at McNair Field, Forest City
East-4 (Gastonia 10-10) vs. West-5 (Asheville 7-9)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at Sims Legion Park, Gastonia
Game 2: Sunday, 7 p.m. at T.C. Roberson HS, Skyland
Game 3: Monday, 7 p.m. at Sims Legion Park, Gastonia
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at T.C. Roberson HS, Skyland
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at Sims Legion Park, Gastonia
East-2 (Union County 13-5) vs. West-7 (Henderson County 7-11)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at Christopher Stadium, Wingate University
Game 2: Sunday, 7 p.m. at East Henderson HS, East Flat Rock
Game 3: Monday, 7 p.m. at Christopher Stadium, Wingate University
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at East Henderson HS, East Flat Rock
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at Christopher Stadium, Wingate University
West-3 (Caldwell County 12-7) vs. East-6 (Pineville 8-11)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at M.S. Deal Stadium, Granite Falls
Game 2: Sunday, 7 p.m. at Ardrey Kell HS, Charlotte
Game 3: Monday, 7 p.m. at M.S. Deal Stadium, Granite Falls
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at Ardrey Kell HS, Charlotte
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at M.S. Deal Stadium, Granite Falls
East-1 (Shelby 18-1) vs. West-8 (Taylorsville 4-112)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at Keeter Stadium, Shelby
Game 2: Sunday, 7 p.m. at Gryder Stadium, Taylorsville
Game 3: Monday, 7 p.m. at Keeter Stadium, Shelby
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at Gryder Stadium, Taylorsville
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at Keeter Stadium, Shelby
West-4 (Hickory 11-7) vs. East-5 (Gaston Braves 10-9)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at Henkel-Alley Field, Newton
Game 2: Sunday, 7 p.m. at South Point HS, Belmont
Game 3: Monday, 7 p.m. at Henkel-Alley Field, Newton
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at Abbey Yard, Belmont
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at Henkel-Alley, Newton
West-2 (Cherryville 22-6) vs. East-7 (Huntersville 7-12)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at Fraley Field, Cherryville
Game 2: Sunday, 7 p.m. at North Mecklenburg HS, Huntersville
Game 3: Monday, 7 p.m. at Fraley Field, Cherryville
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at North Mecklenburg HS, Huntersville
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at Fraley Field, Cherryville
East-3 (Maiden 15-8) vs. West-6 (Burke County 6-11)
Game 1: Saturday, 7 p.m. at Maiden HS
Game 2: Sunday, 7 p.m. at Shuey Field, Morganton
Game 3: Monday, 7 p.m. at Maiden HS
Game 4 (if necessary): Tuesday, 7 p.m. at Shuey Field, Morganton
Game 5 (if necessary): Wednesday, 7 p.m. at Maiden HS
Quarterfinals (best-of-5): July 13-17
West-1/East-8 winner vs. East-4/West-5 winner
East-2/West-7 winner vs. West-3/East-6 winner
East-1/West-8 winner vs. West-4/East-5 winner
West-2/East-7 winner vs. East-3/West-6 winner