2023 Men's Regional Finals Schedule
1A East | Bertie vs. Wilson Prep - 3:00 PM @ South Johnston HS
1A West | Eastern Randolph vs. Bishop McGuinness - 1:00 PM @ Freedom HS
2A East | Farmville Central vs. Goldsboro - 4:00 PM @ South Garner HS
2A West | Reidsville vs. Lincoln Charter - 2:00 PM @ Grimsley HS
3A East | Northwood vs. E.E. Smith - 4:00 PM @ Southern Lee HS
3A West | Central Cabarrus vs. West Charlotte - 3:00 PM @ McDowell HS
4A East | Richmond vs. Holly Springs - 4:00 PM @ Lee County HS
4A West | Myers Park vs. North Mecklenburg - 12:00 Noon @ Providence HS
2023 Women's Regional Finals Schedule
1A East | Falls Lake Academy vs. Chatham Charter - 1:00 PM @ South Johnston HS
1A West | Bishop McGuinness vs. Robbinsville - 3:00 PM @ Freedom HS
2A East | North Pitt vs. Seaforth - 6:00 PM @ South Garner HS
2A West | Salisbury vs. East Burke - 12:00 Noon @ Grimsley HS
3A East | Rocky Mount vs. Cape Fear - 2:00 PM @ Southern Lee HS
3A West | West Rowan vs. East Lincoln - 1:00 PM @ McDowell HS
4A East | Hillside vs. Panther Creek - 2:00 PM @ Lee County HS
4A West | Lake Norman vs. Charlotte Catholic - 2:00 PM @ Providence HS
1A East | Bertie vs. Wilson Prep - 3:00 PM @ South Johnston HS
1A West | Eastern Randolph vs. Bishop McGuinness - 1:00 PM @ Freedom HS
2A East | Farmville Central vs. Goldsboro - 4:00 PM @ South Garner HS
2A West | Reidsville vs. Lincoln Charter - 2:00 PM @ Grimsley HS
3A East | Northwood vs. E.E. Smith - 4:00 PM @ Southern Lee HS
3A West | Central Cabarrus vs. West Charlotte - 3:00 PM @ McDowell HS
4A East | Richmond vs. Holly Springs - 4:00 PM @ Lee County HS
4A West | Myers Park vs. North Mecklenburg - 12:00 Noon @ Providence HS
2023 Women's Regional Finals Schedule
1A East | Falls Lake Academy vs. Chatham Charter - 1:00 PM @ South Johnston HS
1A West | Bishop McGuinness vs. Robbinsville - 3:00 PM @ Freedom HS
2A East | North Pitt vs. Seaforth - 6:00 PM @ South Garner HS
2A West | Salisbury vs. East Burke - 12:00 Noon @ Grimsley HS
3A East | Rocky Mount vs. Cape Fear - 2:00 PM @ Southern Lee HS
3A West | West Rowan vs. East Lincoln - 1:00 PM @ McDowell HS
4A East | Hillside vs. Panther Creek - 2:00 PM @ Lee County HS
4A West | Lake Norman vs. Charlotte Catholic - 2:00 PM @ Providence HS